בגדי ערב הם אותם בגדים אותם אנו בדרך כלל קונים למטרת תצוגה אישית מרשימה ומכובדת באירועי ערב מסוגים שונים. אירועים אלו יכולים להיות חתונות, ימי נישואין, ערבים מיוחדים לקראת חג זה או אחר, מסיבות קוקטייל עסקיות, ערבי חברה ואירועים עסקיים שונים. כעת, כל שנותר הוא לברר כיצד גם אתן תוכלנה להיראות במיטבכן באותו אירוע מתוכנן ועדיין להקפיד על דברי ההלכה היהודית בכל הקשור אל ביגוד צנוע לנשים.

 

 

בגדים - מה ההלכה אומרת?

 

 

כל אחת מאיתנו מודעת לעובדה שהשמלה צריכה לכסות את הברך, שלא צריך להיות מחשוף ושהשרוולים של החולצה צריכים להיות ארוכים או לפחות עד לאחר המרפק. אך האם אלו באמת כללי הצניעות לבגדים, ביניהם בגדי ערב, על פי ההלכה? אז ככה..יש טעויות רבות ונפוצות בכל הקשור אל צניעות הלבשה. הראשונה היא שכמובן כל ענייני הצניעות הם עניין נשי בלבד. מבחינת ההלכה, הצניעות היא תפיסת עולם ואורח חיים ולכן גם נשים וגם גברים מחויבים בה. מבחינת היהדות, ניתן לראות פיזית רק חלק קטן מהמהות של האדם ורב הנסתר על הגלוי ומתוך צניעות חשוב להקשיב לרבדים עמוקים יותר של המציאות הקיימת בחייו של האדם ובו. בכדי ליישם זאת בחיים, אנו מגלים טפח ומכסים טפחיים. אנחנו מכסים את גופינו וזאת על מנת לשמור על צניעות. מה שעוד, גוף האדם הוא ייצוג של משכן קטן של השכינה.

 

בגדי ערב למצוא מה שיקלע לטעמך בדיוק

 

כל אישה מכירה את הסיטואציה הזו, שיכולה להיות פעמים רבות מתסכלת מאד. את נרגשת מאד לקראת אירוע ערב שחשוב לך מאד, את מנסה לחפש איזה בגד מחמיא שיהלום את האירוע הזה אבל את לא יודעת היכן לחפש את הבגד הזה. ובעיקר כאשר מדובר בבגדי ערב או בשמלות, כולם מכירות את התופעה הזו- הן מתקשות למצוא שמלה שגם תהיה מרשימה, גם תתאים למידותייך וגם תהיה במחיר שתוכלי לעמוד בו. נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, אך לכן בדיוק מסיבה זו הקמנו את העסק החלומי שיוכל להגשים גם את חלומה של כל אישה כדי שתפסיק כבר להתרוצץ בחיפושים מייאשים אחרי השמלה המושלמת עבורה. כאן חשבנו עלייך בדיוק, כדי שתוכלי למצוא את הבגד שיקלע לטעמך בדיוק, הבגד שתאהבי ושתשמחי ללבוש אותו לאירוע הערב החשוב שלך, וכמו כן הבגד המצוין איתו תוכלי לעמוד גם בתקציב שלך ובשום פנים ואופן לא לחרוג להוצאות מיותרות או חריגות.

 

בגדי ערב אהבה לתחום עיצוב בגדים

 

תחום מציאת בגד הערב במהירות רבה הוא כאמור אינו קל, אך השאלה היא גם האם לבחור ברשת שמציעה כל הזמן את אותו קו עיצובי דומה, שמחיריה גבוהים מאד והבגדים לא תמיד מחמיאים, עסק העובד ככל עסק ומטרתו רק להרוויח או אול לבחור בעסק הבוטיק שכולו נושם ויוצר אהבה לתחום עיצוב הבגדים, עד לרמה של שליחות ושל תשוקה לתחום. מי שאוהב את תחום עיצוב הבגדים לא רואה רק לקוח עם מזומנים אלא להפך, הוא רואה קודם כל את הזכות לתת שירות במקום לכאורה קטן אך בעל השפעה לא מועטה. להרגיש יפה, מוערכת, נראית בשיאך ובמיטבך זו זכות גדולה עבורנו שהיינו חלק מזה והעברנו אלייך כלקוחה את האהבה ואת השירות האיכותי ביותר שלנו כדי שתהיי תמיד מרוצה. ובייחוד לתחום ביגוד הערב לנשים, אנו מרגישות חלק ממהלך שונה ומהחוויה האחרת לאפשר לכל אישה למצוא את הבגד שיהלום אותה בצורה המחמיאה ביותר, והחוויה כמכלול רב של מרכיבים כאשר בראש ובראשונה זו הלקוחה המרוצה שלנו, חשובה לנו מאד.

 

בגדי ערב לגלות עולם אחר

 

אז אם תרצי להתנסות בחוויה אחר של ביגוד ואופנה ולגלות מקום שתמיד חלמת עליו, להגיע ולמצוא בקלות את השמלה או את החליפה שיתאימו לך בדיוק, את מוזמנת להגיע אלינו ולהתרשם בעצמך ואין לנו ספק שגם את תישארי כלקוחה מרוצה ואף כחברה.

בגדי ערב

בגדי ערב

בגדי ערב צנועים - הבחירה הנכונה

 

 

בשולחן ערוך מוגדרת צניעות בכל הקשור אל הלבשת נשים בכיסוי עד הברך וכיסוי עד המרפק. אך אם אישה מעוניינת לקנות בגדי ערב והיא אינה יודעת באם בגד זה או אחר צנוע דיו, הדרך הכי טובה לברר זאת היא על ידי התייעצות עם אישה שמכירה ומיישמת את כללי הצניעות היהודית, גם בכל הקשור אל בגדים המיועדים לאירוע ערב מיוחדים. כך, שטרם את מתחילה בחיפוש אחר אותם בגדים שישמשו אותך באירועי ערב שונים, תבחרי חברה טובה או מישהי שאת סומכת עליה בכל הקשור אל הקפדה על כללי הצניעות. באם אין לך מישהי שיכולה לבוא איתך לחנות הבגדים, כל שאת צריכה לעשות היא להקפיד על בחירת חנות הלבשה בעלת מוניטין מוצלח של חנות המציעה בגדי ערב צנועים לנשים.

 

לסיכום, אם גם אתן מעוניינות לקנות בגדי ערב צנועים, אלגנטיים ואקסקלוסיביים כל שאתן צריכות לעשות הוא לאתר את אותה חנות שידועה בהיצע הגדול והמרשים של בגדי הערב אותה היא מציעה לנשות המגזר הדתי וכמובן לוודאי לפני כן, שמדובר על בגדי ערב צנועים ועל חנות בעלת מוניטין מוצלח שנבנה על ידי לקוחותיה הדתיות. בהצלחה!

 

לצפיה בשלל הקולקציות שלנו - לחצו כאן  

 

:מאמרים נוספים

ביאנקונרו